Rychtrova bouda Benecko

...ubytování s příběhem

Kontaktní údaje a užitečné informace

Rychtrovu boudu najdete na samotném okraji Benecka, ve směru od Jilemnice po vystoupání esíčky od spodní části Lhoty Štěpanické. Vozidlo můžete zaparkovat na našem parkovišti přímo u provozovny, na našem stání při levé straně silnice (to vše zdarma) či na zhruba půl kilometru vzdáleném hlídaném parkovišti v centru obce.

Kontaktní telefon: 725 571 508
Kontaktní mail: info@rychtrovka.cz

GPS souřadnice: 50.664590277778, 15.550494444444
Doručovací adresa: 512 37 BENECKO 74

MAPA

Aktivní mapa je generována na serverech služby Google. Doporučujeme i naše milé sousedy - chalupu Modré nebe a Apartmány Pacholda :)

Počasí

Od začátku roku 2020 je v provozu lokální meteorologická stanice, kterou najdete na  samostatné stránce nebo - ve formě grafů v položce menu Počasí na Rychtrovce. Zde najdete sedmidenní předpověď počasí, vygenerovanou pro vás na serverech Meteoblue. 

Kamera

Kameru neprovozujeme přímo na Rychtrovce, ale snímáme okolí tak, aby nebylo dotčeno soukromí návštěvníků. Levá část obrazu z kamery je navíc elektronicky rozmazána kvůli GDPR. Tuto funkcionalitu ještě ladíme, v některých prohlížecích se stream z kamery nemusí zobrazit. Stream z kamery se zobrazuje v samostatném okně a jeho první načtení může chvíli trvat kvůli reakční době camboxu, který je schovaný za dvěma firewally. Stream si spustíte kliknutím na link nebo do snapshotu z kamery. Pokud je camshot nečitelný, zkuste to zase za minutu.  

Obraz z kamery okolí Rychtrovy boudy

https://rychtrovabouda.click2stream.com/